Usuń Usługę Odsyłacza URL

Gdy łączysz się z inną witryną, a użytkownik klika ten link, administrator tej strony może zobaczyć w swoich statystykach Analytics, skąd pochodzi użytkownik lub witrynę/domenę odsyłającą. Mogą wystąpić sytuacje, w których nie chcesz, aby druga witryna wiedziała, skąd pochodzi ruch.

Dlaczego ukrywać witrynę odsyłającą

Nie będziemy wchodzić w szczegóły dotyczące powodów, dla których warto ukryć stronę odsyłającą. Kiedy tworzyliśmy tę usługę, naszym rozumowaniem była ochrona naszych stron generujących afiliacje przed naszymi partnerami i konkurencją. Znalezienie niszy, które mogą generować leady w marketingu afiliacyjnym, może zająć trochę czasu, a takie informacje muszą być chronione, aby uniknąć ich szybkiego powielania i konkurowania z Tobą. Dlatego usunięcie strony odsyłającej było jednym z wdrożonych rozwiązań.

Przedstawiona poniżej usługa jest szybka i bezpłatna!

Jak korzystać

Korzystanie z usługi ukryj odsyłacza jest proste, wykonując poniższe czynności:

  1. skopiuj następujący link: „http://iwebz365.pl/hide/?http://www.mywebsite.com
  2. edytuj część „http://www.mywebsite.com” z linkiem do witryny, do której się łączysz, a Ty nie chcesz być pokazywany jako odsyłający (może to być albo strona główna domeny lub precyzyjny link / link partnerski; pamiętaj, aby uwzględnić również http lub https)
  3. wklej nowo sformatowany link w poście na blogu w swojej witrynie lub innych witrynach, a za każdym razem, gdy ktoś kliknie ten link, zostanie przekierowany do żądanego linku bez przesyłania informacji o witrynie odsyłającej